FREE DELIVERY FROM 149 PLN, SHIPPING 24 HOURS

 SLIPY MĘSKIE

WYBIERZ NAJLEPSZE SLIPY DLA SIEBIE


 

STRINGI MĘSKIEsą niskie w talii i wąskie po bokach. Ten skąpy fason posiada miękką gumę zewnętrzną z mikrofibry lub gumę tunelową. Króje stringów zapewniają maksimum komfortu i swobody ruchów. Dostępne w kolorze białym i czarnym.

SLIPY JOCKSTRAP
charakteryzują się niezwykle skąpym krojem. Niska talia zaznaczona jest miękką gumą, która stanowi jednocześnie boki bielizny. Jockstrapy w całości odkrywają pośladki, które zaznaczone są tylko gumowymi paskami. Wykonane z dzianiny cotton stretch.


SLIPY MINI - skąpe slipy o niskim stanie, wykończone w pasie cienką, niewyczuwalną gumą tunelową. Są wąskie po bokach, a tym samym wysoko podkrojone wokół ud. Wykonane z miękkiej w dotyku bawełny połączonej z elastanem. Dostępne w wielu kolorach.

SLIPY CLASSIC - to klasyczna wersja slipów męskich. Wygodny krój z wysoką talią oraz zabudowanymi bokami. Posiadają komfortową gumę tunelową. Wszystkie slipy wykonane z bawełny. Cechuje je minimalizm, komfort i duży wybór kolorów. Dostęne także w wielopakach.


SLIPY SPORT - uniwersalny krój, sportowy styl i idealne dopasowanie. Wysoko podkrojone wokół ud, mają różnorodną szerokość boków oraz nieco niższy stan niż Classic. Wykonane z naturalnych materiałów. Wróżnia je nowoczesny design i ozdobna guma.

SLIPY TANGAslipy tanga odznaczają się mocno odsłoniętymi udami i niskim stanem. Wykończone są gumą zewnętrzną, która stanowi jednocześnie boki bielizny. Miękka i delikatna guma wykonana jest z mikrofibry. BOKSERKI MĘSKIE

WYBIERZ NAJLEPSZE BOKSERKI DLA SIEBIE


 

BOKSERKI OBCISŁEczyli męskie szorty, to jeden z najpopularniejszych rodzajów bielizny. Mają sportowy fason z krótkimi nogawkami oraz profilującymi cięciami. Wygodne i komfortowe. Idealnie dopasowują się do każdej budowy ciała. Wykonane z bawełny oraz materiałów premium.

BOKSERKI Z DŁUGĄ NOGAWKĄ - idealnie dopasowane szorty do aktywności sportowych. Długie nogawki i niska talia z miękką, mikrofibrową gumą zewnętrzną. Posiadają oddychający panel z siatki wszyty z tyłu oraz panel wzmacniający wszyty w kroku. Wykonane z antybakteryjnego oddychającego bambusa, z kdodatkiem poliamidu. 

BOKSERKI COMFORT - to maksymalna wygoda i dopasowanie. Specjalny krój z profilującymi cięciam zapewnia 100% przylegania do ciała. Te sportowe bokserki mają wydłużone nogawki, wyższą talię oraz nieuciskającą gumę zewnętrzną. Wykonane z naturalnych dzianin wysokiej jakości.

BOKSERKI LUŹNE - idealny wybór dla ceniących komfort i wygodę. Bokserki luźne charakteryzują się klasycznym krojem, standardowej wysokości talią oraz nogawkami sięgającymi połowy uda. Ich luźny fason zapewnia wygodę i swobodę ruchów. Wykonane są w 100% z naturalnej bawełny.

 WYBIERZ IDEALNY KRÓJ

DOPASUJ SWOJĄ SYLWETKĘ

ATLANTIC UNDERWEAR ESTABLISHED 1994

Our history has been going on for over two decades. From the beginning, we focus on the highest quality, soft-to-the-touch materials of which our underwear is made.

Our priorities are perfect fit, convenience and comfort of use, timelessness and the latest trends. We also pay great attention to the finishing processes of our underwear. Here, we focus on the most innovative technologies, thanks to which Atlantic underwear does not pill or shrink and can be worn for years.

Every detail matters to us. Designing underwear is our passion. This is what we know best.

10% discount on first order

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo