FREE DELIVERY FROM 149 PLN, SHIPPING 24 HOURS

blog atlantic underwear

PORADNIK / 01.03.2024

TOP 5 POMYSŁÓW Z OKAZJI DNIA KOBIET

Mamy Top 5 pomysłów na prezent dla niej z okazji Dnia Kobiet! Zastanawiasz się co kupić swojej partnerce/dziewczynie/żonie z okazji marcowego Dnia Kobiet? Skorzystaj z naszego poradnika, a z całą pewnością jej nie rozczarujesz. Ba, ucieszysz ją.

LIFESTYLE / 27.02.2024

MĘSKI PODKOSZULEK W FILMIE...

Tym razem chcemy poświęcić trochę uwagi podkoszulkowi, zwanemu też bokserką czy A-shirtem. Jacy filmowi bohaterowie zrobili z niego kultowy element garderoby? Wskazujemy kilku z nich.

LIFESTYLE / 22.09.2023

LATTE, CZY ESPRESSO?

Płynnie nawiązując do tematu naszego ostatniego wpisu na blogu - tematu kolorów. Chcemy przybliżyć Wam nasze jesiennie nowości. Dokładnie kilka nowych modeli, których barwy i odcienie idealnie nawiązują do różnych rodzajów kawy. Czyli koloru tego sezonu.

PORADNIK / 26.05.2023

CO MÓWI O TOBIE KOLOR BIELIZNY?

Myślisz, że to jaki wybierasz kolor bielizny nie ma znaczenia? Uważasz, że jest to tylko kwestia twojej osobistej preferencji i tyle? Zastanawiasz się czy jest coś takiego jak „najlepszy kolor bielizny”? Dziś skupiamy się na kolorach.

LIFESTYLE / 01.03.2023

SEZON SEXOWNEJ BIELIZNY

„Pokaż ciało!”, czyli wiosną stawiamy na zmysłowe i skąpe kroje męskiej bielizny. W kolekcji znajdziesz majtki typu jockstrap, tango, mini i magic pocket oraz stringi.

LIFESTYLE / 26.01.2023

MAGIC POCKET. NOWY KRÓJ I NOWE KOLORY!

Powitaj wiosenny sezon w bokserkach i uwaga, uwaga!… slipach Magic Pocket. Poznaj naszą najnowszą kolekcję. Bielizna posiada koszyk, w którym znajduje się magiczna kieszonka (Magic Pocket), która odpowiada za efekt uniesienia, a tym samym powiększenia przyrodzenia.

10% discount on first order

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo